Лариса Денисенко презентує новий роман «Відлуння: від загиблого діда до померлого»!

теґи: Відлуння, КСД, Лариса Денисенко, презентація книги

24x24 (1)

 У всіх книгарнях України вже у продажу новий роман Лариси Денисенко «Відлуння: від загиблого діда до померлого». Книжка побачила світ на початку серпня і вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». 

Як зазначають у прес-службі, новий роман Лариси Денисенко «Відлуння: від загиблого діда до померлого» – це дивна та захоплива історія молодої німкені Марти, яка вважала свого діда трагічно загиблим смертю хоробрих ще під час Другої світової війни та похованим десь під Житомиром. А, виявляється, старий, що насправді доживав свій вік у божевільні, перевернув її життя догори дригом. Марта так пишалася своїм корінням, а отримала діда-нациста, якого понад 60 років ховали від рідні, аж доки не поховали зовсім. Дівчина вирішує, що її минулому потрібен адвокат, і вирушає збирати докази маршрутом Берлін-Житомир. Хай там що вона шукатиме у відлунні подій Другої світової війни, та знайде ключик до дверей свого майбутнього.

Дізнатись про всі таємниці нового роману від самої Лариси Денисенко можна буде на першій презентації «Відлуння», яка відбудеться у Києві 6 вересня о 18:00 у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3). Також роман буде презентовано в рамках Форуму Видавців у Львові: зустрічі із письменницею пройдуть 14 вересня.