Українська збірка дитячих віршів здобула найпрестижнішу у світі відзнаку

теґи: Василь Голобородько, Віршів повна рукавичка, видавництво "Грані Т"

Obkladynk_GoloborodkoКнига видавництва «Грані-Т» «Віршів повна рукавичка» із серії «Сучасна дитяча поезія» удостоєна однієї з найпрестижніших у світі відзнак у царині дитячої літератури, – повідомляють у прес-службі видавництва. – Найкращих обирає Міжнародна Молодіжна Бібліотека (Німеччина). І саме українська збірка стала «Білою Вороною 2011»!

"Дивовижний світ поетичних образів відомого поета Василя Голобородька молода київська художниця Леві Інга перетворила у візуальну несподіванку, – йдеться у передмові до книги. – Своєрідність «верлібрів для малят» при її розгляданні перетворюється у тиху радість споглядання. А коли, десь на середині збірки, призвичаїшся до незвичних за композицією та виконанням малюнків – хочеться зазирнути на наступну сторінку, щоб прочитати вірш, який викликає здивування й усміх." 

Відтак книга-переможниця потрапить на сторінки престижного каталогу White Ravens 2011 («Білі ворони 2011»), котрий вважають одним із ключових орієнтирів у світі дитячої й підліткової літератури. У ньому не лише представляють найкращі видання, а й визначають ключові тенденції для видавців, критиків, продавців книжок і, звісно ж, для маленьких читачів і їхніх батьків.

Цікаво, що книгу-переможця відбирали з-поміж 9 тисяч (!) книжок, які щорічно надходять до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки з усього світу. Фахівці обирають кілька десятків найкращих і пишуть на них рецензії, які публікують у каталозі White Ravens. Згодом цей каталог і обрані книги бібліотека представляє на дитячому книжковому ярмарку в Болоньї і лише після цього «білі ворони» включають до програми світових виставок.
 

Погортати книжечку можна тут: http://www.grani-t.com.ua/ukr/books/368/preview/