категорії: музика стаття

Співачка Лама: "Я справді за вдачею Кролик!"

теґи: Lama, Наталія Дзненьків, рік Кроля

Єдина й неповторна)Якщо вірити східному календарю, нинішній рік для співачки Лами має бути вельми успішним. Чого чекає від нього ця зірочка?    

– Від 2011-го очікую позитиву: передусім творчого росту, розвитку та хорошого спілкування з фанами, – розповідає Лама. – Восени 2011-го вийде наш третій альбом. Планували зробити це раніше, але в мене якраз творчий період. Я можу написати багато чудової музики. Тому, щоб не видавати абищо, зволікаємо…

– Минуло п’ять років, як існує гурт «Лама». І ти досі співаєш українською, за що велика тобі вдячність. Що допомагає не піддаватися під вплив російськомовного шоу-бізу?

– Певно, тримаюся, бо впевнена у тім, що роблю. Ніколи не робитиму того, що мені не подобається. Не змогла би не те що співати не українською, а й творити «не свою» музику. Та й навіщо, адже слухачі одразу зрозуміли б, що це нечесно...

– Тобі радять, мовляв, співай російською, тоді станеш відомою у Москві?

– Радять, звісно. От якщо робитимеш стандартні попсові пісні, співатимеш російською, то автоматично станеш більш популярною... Але ж це має бути органічним! Не можу я перейти на російську – і край!  

Ми вже виступали у Франції, де нас дуже добре сприймали, Німеччині, Канаді, але не в Росії…

– У китайському гороскопі йдеться: «Кролик – істота боягузлива…» А чого ти найбільше боїшся у житті?

– Я справді кролик за вдачею. Може, не такий боязливий, але вияви моєї боязні в тому, що вагаюся робити різкі зміни у житті. А ще я прив’язуюся до людей. Інколи розумію, що те чи те треба змінити, але не можу зважитися. Бракує отої «обезбашеності», яку мала років у двадцять. Нині, коли включаєш логіку й здоровий глузд, усе обдумуєш, то… Ще я дуже боюся літати в літаку.

 – «Кролику важко наважитися на будь-який рішучий крок…» Це правда?ff20632f28_121328

–  Так, і біля нього мусить бути Лев або Скорпіон за зодіаком, який розв’яже за нього те згадане вище питання…

– Але переступити через себе бодай раз доводилося?

– Ніколи. Бо я Стрілець, себто людина дуже відкрита, справедлива і ніколи не брешу. Не заявлятиму в очі, ой, яка ти гарна, якщо мені щось не сподобається. Зроблю це хіба у делікатній формі, але не замовчу, бо дуже прямолінійна.

– Ось іще: «Кролики педанти, не терплять плутанини і безладу…» Як гадаєш, із тобою складно жити, працювати?

– Я в собі виховую такі моменти, як-от вміння спілкуватися з людьми, взаєморозуміння. І це вже не залежить від знаку зодіаку... Ми маємо виховувати у собі людяність. Гадаю, зі мною не складно, бо стараюся чути тих, хто поряд, розуміти їхні вчинки… Я не істеричка і не егоїстка. Коли почала цікавитися східними філософіями, то стала навчатися мудрості. А це те, чого людям бракує: як відчути себе щасливими і як бути в гармонії з собою та іншими людьми. Навчилася приглушувати егоїзм, що панує над нами, і ставитися до людей з любов’ю та розумінням…

– У гороскопі на рік Кролика йдеться і про таке: «цьогоріч  заведено дарувати не речі, а гроші…» А як ти ставишся до матеріальних цінностей?

– У моєму житті з грошима не склалося, у нас взаємна нелюбов. Ми один одного оминаємо далекими дорогами. Але насправді мені для життя треба зовсім мало. От хіба маю комфортно почуватися. Гроші мені потрібні для вільності, внутрішньої свободи, коли, наприклад, після концертів утомлена й хочу поїхати кудись відпочити. Мені не треба надто багато грошей. Що більше їх маєш, то більший тягар.17

– «До позитивних якостей Кролика належать вірність і пристрасна романтичність…» Без чого Лама не уявляє сімейного життя?

– О так! Про пристрасну романтичність, це теж про мене! Кохання, почуття мусять мати підживлення, над цим треба працювати, бо коли зникає романтика… Не варто переходити за межі романтичності, а старатися, щоб зненацька не застало побутове життя, коли починаєш разом жити й ділити територію, впливаєш один на одного, зазіхаєш, хтось помив посуд, хтось ні. Я такого боюся. Бо те, що вигадано людьми, мене лякає. Як і шлюби. Мені хочеться зберегти почуття на високому рівні, але оті згадані «побутові» процеси є, завжди будуть. Проте у кожній сім’ї вони проявляються по-різному. Ми з коханим живемо разом, але стараємося, щоби ці романтичні нюанси й моменти завжди були присутні.

До речі

Кілька років тому у грудні ми мали сімнадцять чи й більше концертів поспіль. То були корпоративи, з яких вийшов такий собі міні-тур всією Україною. Так-от, 31 грудня ми відспівали концерт, і я розумію, що вдома немає ані ялинки, ані попоїсти… І от ми дійшли до того, що вже дванадцята ночі й треба зустрічати Новий рік, а ми у студії. Пам’ятаю, тоді їли… звичайну картоплю фрі в Макдональдсі! А звідти – одразу на черговий концерт.  

Дивовижної простоти артистка!:)